Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Celý rok (sa) hráme

Krátky opis
Interaktívny divadelný vzdelávací kurz pre matky na materskej alebo rodičovskej "dovolenke", ale aj pre pracujúce matky, pod vedením lektorky Ivany Semančíkovej Posluchovej.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelný kurz Dramater

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
28.09.2020 - 21.11.2020

Popis projektu

Čo tak uniknúť všednej rutine hrncov, odložiť deti a postaviť sa na dosky, čo znamenajú svet?

Pozývame všetky divadlachtivé mamy na kurz tvorivej dramatiky. Jeho náplňou bude herecká príprava, základy improvizácie a tvorba amatérskeho divadelného predstavenia. Privítame matky, pracujúce aj nepracujúce.

Zahoďte pochybnosti o svojich danostiach a príďte vo štvrtok 17.9. o 17:00 do KC Cooltajner, kde sa dozviete viac o tomto umeleckom projekte. Ak zápis v určenom termíne nestihnete, zapísať sa môžete aj individuálne, a to po osobnej dohode s lektorkou.


Kurz je určený pre všetky matky na materskej alebo rodičovskej "dovolenke", ako aj pre pracujúce matky. Počas kurzu si účastníčky pod vedením lektorky osvoja základné divadelné techniky, naštudujú krátku divadelnú hru, ktorú napokon v premiére predstavia počas tohtoročnej Noci divadiel v KC Cooltajner.

Kurz povedie Iva Semančíková Posluchová, učiteľka slovenčiny, dejín umenia a dramatiky, v súčasnosti rovnako na "dovolenke".

Tento projekt podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
5 870,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €