Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2020

Krátky opis
Bábková inscenácia pre batoľatá, v ktorej najmenší objavia dobrodružstvá podmorského sveta.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo FÍ: Koralový svet

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
18.09.2020

Popis projektu
Miesto: Centrum Modrý dom - SUPERBABY (Bárdošova 26, Bratislava)
Čas: 10:00

O PROJEKTE:
Korytnačka Etela má svoje obľúbené hračky. Jedno ráno ich však nemôže nájsť. Vydá sa do tajuplného sveta koralu, kde stretne kamarátov a kamarátky, ktorí jej veľmi ochotne pomôžu.
Hlavný dôraz kladieme na spoznávanie základných tvarov (guľaté, rovné, hranaté, atď.). Batoľatá po celý čas vyvíjajú interakciu s bábkami, čím spoznávajú základné tvary a materiálové vlastnosti (hladké, drsné, jemné, atď.). Týmto rozvíjame jemnú motoriku a logické myslenie u detí.
ÚČINKUJÚ: Lucia Janovová, Róbert Máťuš
TRVANIE: 60 minút
Vhodné pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov
5€ / rodina
Kapacita je obmedzená, rezervovať miesto si môžete na rezervacie@divadlofi.com alebo na https://www.divadlofi.com/?fbclid=IwAR0cF8iGoxHGNFf8ExEzobAjheTRk-m510luLV0Geio37iTuwDl03O-jaKU" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; font-family: inherit;">www.divadlofi.com
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu a Ars Bratislavensis
Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
3 750,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €