Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy predstavení združenia RESERVA 2020

Krátky opis
repríza predstavenia WATCH NOW 3.10.2020 o 19,00 v Divadle Štúdio tanca v Banskej Bystrici
Fotogaléria
Názov podujatia
WATCH NOW

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
03.10.2020

Popis projektu
WATCH NOW

Autorská inscenácia inšpirovaná Orwellovym dielom 1984, na tému sledovania, zbierania informácií a manipulácie záznamov, reflektuje civilizačný fenomén straty súkromia. Duet muža a ženy sa pod sociálnym tlakom dostáva do náročnej fázy vzťahu, v priebehu ktorej sa nasledujú, prenasledujú, vzájomne jeden druhého manipulujú, jemne sa dotýkajú, vzápätí odmietajú akýkoľvek kontakt, v náznakoch si ubližujú, reagujú bez jednoznačných prejavov emócií, prípadne sú ich vzájomné reakcie protichodné. Ich pohľady a gestá si každý z nich vysvetľuje cez nánosy vzorcov, v ktorých sa musia pohybovať. 


Koncept a réžia: Lucia Holinová  

Choreografia: Daniel Raček, Lucia Holinová

Účinkujú: Barbora Janáková, Daniel Raček, Vlado Holina, Sandra Pazman Tordová

Hudba: Vlado Holina, Laco Graus, Ennio Morricone

Spev: Sandra Pazman Tordová

Scéna: Vlado Holina

Kostýmy: Veronika Keresztesová

Svetelný dizajn: Slavomír Šmalík

Svetelný technik: Robert Polák

Javiskový technik: Juraj Čech

Produkcia: RESERVA, o.z.

Názov prímateľa
RESERVA

Celkový rozpočet:
39 750,00 €

Výška podpory:
32 000,00 €