Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nové knihy pre vás ...

Krátky opis
Hlavným zámerom projektu bola obnova a rozvoj kultúrneho dedičstva prostredníctvom akvizičnej činnosti knižnice. Knižnica prof. Štefana Pasiara v Hnúšti nakúpila pre vás .....našich používateľov 289 kníh . Nákup kníh z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v rámci výzvy č. 5/2017: Program 5.1.3 – Akvizícia knižníc.
Fotogaléria
Názov podujatia
Akvizícia

Miesto konania / kraj
Hnúšťa / Rimavská Sobota

Termín konania
15.11.2017 - 30.01.2018

Popis projektu

Hlavným zámerom projektu bola obnova a rozvoj kultúrneho dedičstva prostredníctvom akvizičnej činnosti knižnice.

Knižnica prof. Štefana Pasiara v Hnúšti nakúpila v rámci predmetného projektu 289 kníh /odborná literatúra pre dospelých, odborná literatúra pre deti, beletria pre dospelých a beletria pre deti/ v hodnote  2 699,51 €, z toho spolufinancovanie projektu činí 169,51 €.  Nakúpili sme 38 kníh v hodnote 306,30 € vydaných s podporou FPU , čím plníme Záväzné výstupy projektu.

Nákup kníh z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v rámci výzvy č. 5/2017: Program 5.1.3 – Akvizícia knižníc.


Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti

Celkový rozpočet:
2 765,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €