Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

100 rokov slovenského divadla v Rimavskej Sobote - festival ochotníckeho divadla

Krátky opis
Rimavskosobotskí ochotníci si tento rok pripomenú 100 rokov od uvedenia prvej ochotníckej hry v slovenskom jazyku v Rimavskej Sobote. Pripomenú si to divadelným ochotníckym festivalom, v rámci ktorého vystúpia so svojimi aktuálne naštudovanými inscenáciami. Vyvrcholením projektu bude premiéra pôvodnej prvej hry Nežné príbuzenstvo upravená pre súčasnú ochotnícku scénu v Rimavskej Sobote. Súčasťou projektu je vydanie publikácie, ktorá bude 100 ročnú históriu ochotníckeho divadla mapovať.
Fotogaléria
Názov podujatia
100 rokov slovenského divadla v Rimavskej Sobote - festival ochotníckeho divadla

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
16.09.2020 - 12.12.2020

Popis projektu
BS Badido: BONI A ČIERNY SNEHULIAK
Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Celkový rozpočet:
3 650,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €