Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivé a vzdelávacie podujatia

Krátky opis
Metodický seminár k umeleckému prednesu s podtitulom Sila slova určený pedagógom ZŠ, SŠ, CVČ a ZUŠ. Cieľom je rozvíjanie profesionálnych zručností a schopností využívaných pri práci s mladými recitátormi. Seminár bude rozdelený na teoretickú a praktickú časť. Prihlásení pedagógovia z okresov Humenné, Snina a Medzilaborce budú pracovať pod vedením Mgr. Alžbety Verešpejovej, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
Metodický seminár k umeleckému prednesu

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
28.09.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Vihorlatské múzeum v Humennom

Celkový rozpočet:
6 950,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €