Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jana Bezek/Milan Rúfus - Modlitbičky

Krátky opis
Básnická tvorba Milana Rúfusa patrí ku klenotom slovenskej poézie. Prepojenie s klasickou hudbou, vytvára spojenie, ktoré oslovuje všetky vekové generácie a dáva možnosť oslovenia čo najväčšieho počtu ľudí, prepojenia slova a hudby v tej najčistejšej podobe. Prezentácia skladieb prostredníctvom detského speváckeho zboru podčiarkuje význam tohto diela, ktoré je v prvom rade určené pre deti, ktoré sa na tom aj podieľajú a obohacujú svojim aktívnym prístupom pôvodnú tvorbu pre deti na Slovensku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Jana Bezek/ Milan Rúfus - Modlitbičky

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.04.2018 - 30.06.2018

Popis projektu

Plagáty - 60 ks formát A2  výlep 3 týždne pred koncertom  v rámci mesta a okolia v spolupráci s Domom kultúry Liptovský Mikuláš

Plagáty - Formát A4, 50 ks  - umiestnenie  vo všetkých ZUŠ, ZŠ, MŠ, kresťanských centier, kostolov  v rámci mesta  a okolia     

Letáky formát A6 - distribúcia v rámci spoločenských priestorov a podujatí počas trvania prípravy akcie - 2 mesiace       

PR - článok v miestnej tlači, predstavenie projektu a recenzia CD -  MY LIPTOV

Predstavenieprojektu  a pozvánka na koncert v miestnej televízií  TVLIPTOV

Umiestnenie banera s pozvankou na koncert   na web stránke mesta, Domu kultúry

Názov prímateľa
Dr. HORÁK spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
15 800,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €