Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kapušianske premeny

Krátky opis
Spoločné vystúpenie domácich folklórnych zoskupení - FS Kapušančan, detský folklórny súbor Čerešenka a Mužskej speváckej skupiny Kapušanske richtaroše
Fotogaléria
Názov podujatia
Kapušianske premeny

Miesto konania / kraj
Kapušany / Prešov

Termín konania
20.09.2020

Popis projektu

Pozývame Vás na prvé verejné podujatie v obci Kapušany v roku 2020, v ktorom sa Vám predstavia domáce folklórne zoskupenia FS Kapušančan, detský folklórny súbor Čerešenka a Mužská spevácka skupiny Kapušanske richtaroše.

Podujatie sa uskutoční na amfiteátri v Parku svätých Cyrila a Metoda v Kapušanoch 20.9.2020 o 15.00 h.

Vstup zdarma. Prosíme o dodržiavanie opatrení UVZ SR. Povinné rúško, resp. prekrytie horných dýchacích ciest.


Podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Kapušany

Celkový rozpočet:
3 495,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €