Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI

Krátky opis
Jesenné výtvarné workshopy pre amatérskych výtvarníkov z nášho regiónu. V prostredí jesennej prírody v okolí Považskej Bystrice a v interiéri Považského osvetového strediska sa pod vedením lektora venujú výtvarnej tvorbe.
Fotogaléria
Názov podujatia
JESENNÉ VÝTVARNÉ WORKSHOPY

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
12.09.2020 - 31.10.2020

Popis projektu

Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici pripravilo v rámci projektu KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI  jesenné výtvarné workshopy pre amatérskych výtvarníkov z nášho regiónu. V  nádhernom prostredí jesennej prírody v okolí Považskej Bystrice a v interiéri Považského osvetového strediska sa pod vedením lektora budeme venovať výtvarnej tvorbe.

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
8 900,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €