Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Trnavská bábkarská šnóra

Krátky opis
Tvorivá dielňa Jany Pilátovej a Ivana Slezáka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Trnavská bábkarská šnóra - tvorivé dielne

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
21.09.2020 - 25.09.2020

Popis projektu

V septembri v edukatívnej časti podujatia budú mať deti možnosť zúčastniť sa tvorivého worshopu, kde si vytvoria svoju papierovú bábku, ktorá bude súčasťou hry na scéne papierového divadla. Projekt ponúka tvorivú dielňu kde sa deti  oboznámia s históriou bábkarstva, oboznámenie najmladšieho diváka s rôznymi typmi bábok, s prácou s nimi a rozvíjaním ich fantázie. Interaktívny program pre deti. Bude pre nich zážitok vidieť dávať život dreveným postavičkám. Cez bábky deti dostanú ucelený kultúrny zážitok – výtvarný, dramatický a hudobný ako spôsob rozvíjania ich umeleckých schopností. 

Názov prímateľa
Trnavské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 600,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €