Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

RENDEZVOUS S LITERATÚROU

Krátky opis
NETRADIČNÁ FORMA predstavenia sveta literatúry a slovenských autorov verejnosti, štruktúrovaná do samostatných blokov a doplnená o vystúpenia. Sprievodným podujatím je workshop s ilustrátorom Miroslavom Regitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
RENDEZVOUS S LITERATÚROU

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
24.09.2020

Popis projektu

Hosťami podujatia budú spisovatelia: Silvia Gajdošová, Anna Nagyová, Marta Hlušíková, Roman Brat, Simona Kutišová, Peter Forgáč, Jana Pronská, Mark E. Pocha, Ondrej Trepáč, Marian Kubicska, ilustrátor Miroslav Regitko a členovia Literárneho klubu GENERÁCIE.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €