Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mládež spieva 2018 - 49. ročník krajskej postupovej súťaže a prehliadky mládežníckych speváckych zborov

Krátky opis
Cieľom projektu je vzájomná konfrontácia mládežníckych speváckych zborov Trnavského kraja. Z dôvodu povzbudenia aj ostatných speváckych zborov, ktoré si ešte netrúfajú súťažiť, bude aj kategória nesúťažných vystúpení. Po podujatí prebieha worhshop a rozborový seminár pre dirigentov. Dvojjazyčné podujatie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mládež spieva 2018 - 49. ročník krajskej postupovej súťaže a prehliadky mládežníckych speváckych zborov

Miesto konania / kraj
Dunajská Streda / Dunajská Streda

Termín konania
01.01.2018 - 31.05.2018

Popis projektu

Krajská súťaž Trnavského samosprávneho kraja, kde sa stretávajú víťazi okresných kôl, jediné podujatie tohto druhu v kraji, ktorého cieľom je poskytnúť priestor existujúcim zborom, podporovať nácviky piesní slovenských autorov, motivovať k ďalšej práci. Mládež spieva 2018 - 49. ročník krajskej postupovej súťaže a prehliadky mládežníckych speváckych zborov je pripravovaný v rámci Trnavského samosprávneho kraja na základe propozícií Národného osvetového centra v Bratislave. Cieľom projektu je vzájomná konfrontácia mlád. spev. zborov Trnavského kraja. Z dôvodu povzbudenia aj ostatných speváckych zborov, ktoré si ešte netrúfajú súťažiť, bude aj kategória nesúťažných vystúpení. Účinkujú mládežnícke a detské zbory okresov Trnava, Galanta, Piešťany, Hlohovec, Skalica, Senica a Dunajská Streda. Miesto: MsKS Benedeka Csaplára v Dunajskej Strede.


Názov prímateľa
Žitnoostrovské osvetové stredisko v Dunajskej Strede

Celkový rozpočet:
3 316,00 €

Výška podpory:
3 100,00 €