Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové a vzdelávacie aktivity v Novohrade

Krátky opis
Dielne sa budú realizovať v priestoroch NMG v Lučenci (prípadnú zmenu miesta upresníme na základe záväzných prihlášok). Lektorom dielní bude oceňovaný fotograf Mgr. Art. Matúš Zajac, ktorý má aj dlhoročné skúse-nosti ako lektor na univerzitách a umeleckom vzdelávaní. Témou a žánrom je Portrétna fotografia. Záujemcovia okrem záväznej prihlášky pošlú 2, 3 fotografie portrétu na mail: adamova@noslc.sk pre potreby lektora.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé dielne pre neprofesionálnych fotografov

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
12.09.2020 - 13.09.2020

Popis projektu

Novohradské osvetové stredisko v Lučenci Vás pozýva na Tvorivé dielne pre neprofesionálnych fotografov v dňoch 12. – 13. septembra (sobota – nedeľa) 2020. Dielne sa budú realizovať v priestoroch NMG v Lučenci (prípadnú zmenu miesta upresníme na základe záväzných prihlášok).
Lektorom dielní bude oceňovaný fotograf Mgr. Art. Matúš Zajac, ktorý má aj dlhoročné skúse-nosti ako lektor na univerzitách a umeleckom vzdelávaní. Témou a žánrom je Portrétna fotografia. Záujemcovia okrem záväznej prihlášky pošlú 2, 3 fotografie portrétu na mail: adamova@noslc.sk pre potreby lektora.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
18 990,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €