Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

NÁVRATY K TRADÍCIÁM

Krátky opis
Pozývame Vás na divadelný workshop s profesionálnymi lektormi. Divadelná dielňa 2020 je jedinečnou príležitosťou na získanie nových poznatkov a zručností amatérskych divadelníkov z Trenčianskeho kraja a záujemcov o divadelné dianie. Je určená amatérskym divadelným tvorcom, študentom stredných škôl, ktorí si podávajú prihlášky na štúdium na vysokých umeleckých školách, záujemcom o divadlo, ako aj vedúcim ochotníckych divadelných súborov.
Fotogaléria
Názov podujatia
DIVADELNÁ DIELŇA 2020

Miesto konania / kraj
Nové Mesto nad Váhom / Nové Mesto nad Váhom

Termín konania
18.09.2020 - 20.09.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
6 354,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €