Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave - Alternatívny kvocient 2017

Krátky opis
Monodramatická inscenácia inšpirovaná historickými príbehmi žien „veľkých" mužov (A. Hitlera, J. V. Stalina, B. Mussoliniho, F. Szálasiho). Divadelná esej zintímnená performatívnou spoveďou Petra Tilajčíka (známeho o. i. z Divadla STOKA Blaha Uhlára). Autor a réžia m. hodoň, dramaturgia d. čiripová, hrá p. tilajčík, scéna a kostýmy i. macková, hudba j. vlk, pohybová spolupráca j. viňarský, svetelný dizajn s. šmálik, produkcia gaffa o.z.
Fotogaléria
Názov podujatia
Gaffa_Martin Hodoň_Eva / divadlo

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
22.02.2018

Popis projektu

Monodramatická inscenácia inšpirovaná historickými príbehmi 
žien „veľkých" mužov (A. Hitlera, J. V. Stalina, B. Mussoliniho, 
F. Szálasiho). Divadelná esej zintímnená performatívnou spoveďou 
Petra Tilajčíka (známeho o. i. z Divadla STOKA Blaha Uhlára).

Autor a réžia m. hodoň, 
dramaturgia d. čiripová, 
hrá p. tilajčík,
scéna a kostýmy i. macková,
hudba j. vlk, 
pohybová spolupráca j. viňarský, 
svetelný dizajn s. šmálik,
produkcia gaffa o.z.

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €