Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
30. septembra o 15.00 h v Kafe Scherz, Palisády 27 v projekte Labyrinty literatúry v komentovanom autorskom čítaní uvedú: Anna Valcerová svoju publikáciu Interpretácia textu v origináli a preklade, komentuje Jana Juhásová Erik Ondrejička súbor básní Povedz iba slovo s komentárom Jána Gavuru
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
30.09.2020

Popis projektu

30. septembra o 15.00 h v Kafe Scherz, Palisády 27 v projekte Labyrinty literatúry v komentovanom autorskom čítaní uvedú:
Anna Valcerová svoju publikáciu Interpretácia textu v origináli a preklade, komentuje Jana Juhásová
Erik Ondrejička súbor básní Povedz iba slovo s komentárom Jána Gavuru

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €