Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Revitalizácia tradičného tkáčstva, príprava odevov pre najmladšiu generáciu a prezentácia v regióne.

Krátky opis
Novohradské múzeum a galéria v Lučenci v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva 2020 , ktoré sa tento rok nesú v téme minulosť vzdeláva organizujú verejnú prezentáciu "Revitalizácie tradičného tkáčstva". Prezentácia bude zameraná na zhodnotenie výsledkov projektu Revitalizácia tradičného tkáčstva, príprava odevov pre najmladšiu generáciu a propagácia v regióne.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tradičné tkáčstvo

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
10.09.2020

Popis projektu

Verejná prezentácia výsledkov projektu "Revitalizácia tradičného tkáčstva, príprava odevov pre najmladšiu generáciu sa  uskutoční v Novohradskom múzeu a galérii v Lučenci v rámci Dni európskeho kultúrneho dedičstva 2020, ktoré sa tento rok nesú v téme" Minulosť vzdeláva". Prezentácia bude doplnená o vlastné skúsenosti s pestovaním ľanu ako aj s tkaním a prípravou kolekcie "Kokavšánky v tkanom šate".

Názov prímateľa
Ľubomíra Žilková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €