Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
Petijee naživo predstaví debutový album Soul Paper Scissors. Vo svojej tvorbe mieša hiphop a soul. Charakteristické sú pre ňu lámané beaty doplnené o samplované a hrané vrstvy. Pre live interpretáciu albumu sa spojil s kapelou Space cats, ktorá hrá rôzne žánre elektronickej hudby naživo.
Fotogaléria
Názov podujatia
Petijee & Space Cats

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
16.02.2018

Popis projektu

Petijee naživo predstaví debutový album Soul Paper Scissors. 

Vo svojej tvorbe mieša hiphop a soul. Charakteristické sú 

pre ňu lámané beaty doplnené o samplované a hrané vrstvy. 

Pre live interpretáciu albumu sa spojil s kapelou Space cats,

ktorá hrá rôzne žánre elektronickej hudby naživo.

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €