Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zaži knihu

Krátky opis
Prostredníctvom projektu Zaži knihu chceme podporiť vzdelanosť, prezentovať a propagovať literatúru inovatívnymi aktivitami. K návšteve knižnice chceme prilákať príslušníkov českej menšiny a prispieť k podpore čítania. Čitatelia a návštevníci zažijú českú a slovenskú literárnu tvorbu v rôznych podobách - môžu sa tešiť na autorské a scénické čítania, divadelné predstavenia, výstavy, workshopy a ďalšie. Deti pozveme na Knižný kolotoč, dospelí ocenia literárnu kaviareň Knihotúlanie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Včelár Jožko - divadelné predstavenie. Včelár Lumír - čítanie a workshop

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
06.09.2020

Popis projektu

nedeľa 6. septembra

o 10.30 h 

Včelár Jožko 

Divadelné predstavenie

o 11.15

Včelár Lumír 

Čítanie a workshop na motívy knižky Anety Holasovej 

Mestská knižnica, Školská 19  

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
7 390,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €