Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

HORNONITRIANSKE INŠPIRÁCIE

Krátky opis
Komplex vzdelávacích a prezentačných podujatí zameraný na uchovávanie tradičnej kultúry hornej Nitry.
Fotogaléria
Názov podujatia
HORNONITRIANSKE DOBROTY

Miesto konania / kraj
Kanianka / Prievidza

Termín konania
06.09.2020

Popis projektu

Podujatie „Hornonitrianske dobroty“ sa uskutoční v obci Kanianka v spolupráci  Hornonitrianskym múzeom v Prievidzi s cieľom propagovať nielen hodnoty tradičnej kuchyne ale aj zvykoslovie podporujúce súdržnosť rodinného a komunitného života. Bude spojené s prezentáciou tradičných (najmä keramických a drevených) nádob a kuchynských pomôcok z muzeálnych zbierok i tvorby súčasných majstrov.

Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
1 955,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €