Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónu II.

Krátky opis
Vyfarbi sa ! - workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov z Košického kraja je zameraný na osvojenie si výtvarných techník s cieľom rozvíjať talent a zručnosti účastníkov v oblasti výtvarnej tvorby. Vzniknuté diela budú prezentované na výstave, ktorá uskutoční na jeseň v Košiciach.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vyfarbi sa ! - workshop pre výtvarníkov

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
04.09.2020 - 06.09.2020

Popis projektu

Kultúrne centrum Údolia Bodvy a Rudohoria organizuje v rámci projektu Kultúru a vedu do regiónu II, v termíne od 4.- 6.septembra 2020 workshop pod názvom Vyfarbi sa !, zameraný na výtvarné techniky – netkaná textília, maľba akrylom, keramika a farebná monotypia. Podujatie sa uskutoční v priestoroch Základnej umeleckej školy na Kováčskej 43 a Hrnčiarskej 19 v Košiciach.  Zámerom workshopu je rozvíjať talent a zručnosti  u zúčastnených  neprofesionálnych výtvarníkov z Košického kraja ako aj osvojenie si nových techník. Vzniknuté diela  budú prezentované na výstave, ktorá sa bude konať na jeseň v Košiciach. 

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
13 685,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €