Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Múza medzi Vami 2019

Krátky opis
Výstavy dvoch neprofesionálnych výtvarníčiek Miriam Boleslavskej a Dariny Mravcovej v rámci projektu Múza medzi Vami, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Múza medzi Vami

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
26.08.2020 - 25.10.2020

Popis projektu

Pozývame na otvorenie výstav: Miriam Bolelsavská - Variácie a Darina Mravcová - Krajina v obrazoch, ktoré sa uskutoční 28.8.2020 o 17:00 hod. v Dome umenia Arteska v Detve.

Výstavy môžete navštíviť do 25.10.2020 v Dome umenia Arteska na Partizánskej 63, v Detve.

Projekt na vznik a prezentáciu tvorby z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Občianske združenie MUSA - Moderní Umeleckí Slovenskí Amatéri

Celkový rozpočet:
3 870,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €