Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ženský a mužský tradičný odev s doplnkami z obce Príbelce

Krátky opis
Lektorské aktivity - prezentácia vysvetľujúca postup čistenia, žehlenia a uskladňovania spodníc z trad. ľudového odevu v Príbelciach
Fotogaléria
Názov podujatia
Skladáme sukne "šlinguvanie"

Miesto konania / kraj
Príbelce / Veľký Krtíš

Termín konania
15.08.2020 - 31.12.2020

Popis projektu

Vzhľadom na súčasnú situáciu som si dovolila miesto osobného stretnutia zameraného na vzdelávania ohľadne údržby spodníc v ženskom tradičnom ľudovom odeve v Príbelciach vypracovať informačný obrázkový postup, ktorý bude uverejnený na mojej FB stránke s možnosťou diskusie pod fotografiami.

Nakoľko má moja internetová stránka 2107 sledovateľov, je dosah na záujemcu oveľa väčší, ako by bol v prípade konania semináru, ktorý sa žiaľ kvôli aktuálnej situácii spojenej s epidemiologickou situáciou na Slovensku neuskutočnil. Z tohto dôvodu som aj volila takýto postup v rámci prezentácie údržby tradičného odevu z obce Príbelce.


Názov prímateľa
Monika Zapletalová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €