Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

VÝTVARNÉ SPEKTRUM 2020 • 57. ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby

Krátky opis
Vernisáž výstavy a slávnostné odovzdávanie ocenení z 57. ročníka celoštátnej postupovej súťaže neprofesionálnej výtvarnej tvorby – VÝTVARNÉ SPEKTRUM 2020 sa uskutoční 11. 9. 2020 o 17.00 v Dubnickom kaštieli. Výstava potrvá do 4. 10. Sprievodnou aktivitou je odborný seminár od 15.00 h. Ďalšie aktivity v rámci projektu sú tvorivé dielne zamerané na maľbu, textil, keramiku a sieťotlač. Uskutočnia sa 11. a 12. 9. v Trenčíne a Dubnici nad Váhom.
Fotogaléria
Názov podujatia
VÝTVARNÉ SPEKTRUM 2020 • 57. ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby – vernisáž výstavy, odborný rozborový seminár, tvorivé dielne

Miesto konania / kraj
Dubnica nad Váhom / Ilava

Termín konania
11.09.2020 - 04.10.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
8 000,00 €

Výška podpory:
7 200,00 €