Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajúce mesto

Krátky opis
Beseda o knihe SLOVENSKO, krajina plná tajomstiev. Život na koľajniciach, spojená s výstavou ilustrácií.
Fotogaléria
Názov podujatia
Život na koľajniciach

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
07.09.2020

Popis projektu

Beseda s vydavateľkou a autorkou projektu - Slovensko, krajina plná tajomstiev - Lenkou Šingovskou pre žiakov 3. a 4. ročníka ZŠ Dr.V.Clementisa v Tisovci. Súäčasťou besedy bude aj výstava ilustrácií z knihy Život na koľajniciach Zuzany Fuskovej. Hosťom podujatia bude Ján Spišiak, zakladateľ Občianskeho združenia ZUBAČKA, ktoré sa zaslúžilo o zachovanie výnimočnej ozubnicovej železnice v našom meste.

Názov prímateľa
Mesto Tisovec

Celkový rozpočet:
1 900,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €