Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ručné spracovanie ovčej vlny

Krátky opis
So svojimi výrobkami som navštívila Vinohradnícko-remeselný jarmok v Pukanci.
Fotogaléria
Názov podujatia
Verejná prezentácia projektu

Miesto konania / kraj
Pukanec / Levice

Termín konania
22.08.2020

Popis projektu

Mala som stánok medzi remeselníkmi, kde som vystavila všetky výrobky vyrobené podľa plánu projektu, vystavené boli s visačkami s logom FPU, tiež bolo vyvesené samostatné logo FPU.  Robila som tiež ukážky pradenia na kolovrátku a druganie vlny na druge.  Návštevníci mali možnosť si vyskúšať prácu s vlnou a vyskúšať si rozdiely medzi plemenami slovenských oviec.

Bolo to prvé verejné prezentovanie (okrem facebookovej stránky) výrobkov. Návštevníci boli okrem miestnych najmä zo západného Slovenska, organizátori udávajú počet asi návštevníkov. 

Názov prímateľa
Martina Vozárová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €