Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Liptovská hrnčina

Krátky opis
výsledkom štipendijného projektu Liptovská hrnčina sú vecné výstupy v podobe prezentácie tradičnej práce a autenticky vzniknuté diela ako aj manuskript popisujúci Minulosť, Krásu, Prácu a Prítomnosť Liptovských hrnčiarov.
Fotogaléria
Názov podujatia
prezentácia výstupov

Miesto konania / kraj
Pribylina / Liptovský Mikuláš

Termín konania
22.08.2020 - 30.08.2020

Popis projektu

výsledkom štipendijného projektu Liptovská hrnčina  sú vecné výstupy v podobe prezentácie tradičnej práce a autenticky vzniknuté diela ako aj manuskript popisujúci Minulosť, Krásu, Prácu a Prítomnosť Liptovských hrnčiarov.

Názov prímateľa
Zuzana Štepáneková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €