Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

28. Folklórne slávnosti pod Pilskom a Babou horou

Krátky opis
Folklórne slávnosti pod Pilskom a Babou horou sú festivalom prezentujúcim podoby a prejavy tradičnej hudobnej a tanečnej ľudovej kultúry najmä goralských beskydských a zatratanských obcí zo slovenskej i poľskej strany Oravy, ale i z Kysúc, Spiša, Zamaguria a liptovských enkláv. Festival je vrcholných prezentačným podujatím v oblasti scénického folklorizmu na hornej Orave.
Fotogaléria
Názov podujatia
28. Folklórne slávnosti pod Pilskom a Babou horou

Miesto konania / kraj
Sihelné / Námestovo

Termín konania
13.09.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne

Celkový rozpočet:
4 700,00 €

Výška podpory:
4 400,00 €