Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria

Krátky opis
Prvoradým cieľom podujatia je predovšetkým rozhýbať región a dostať kvalitnú kultúru aj do najmenších obcí. Podujatie je zamerané na podporu uchovávania, rozvíjania, prezentácie a šírenia tradičnej ľudovej kultúry v rôznych podobách. Pestrý program bude určený pre všetky vekové kategórie
Fotogaléria
Názov podujatia
Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria

Miesto konania / kraj
Veľká Ida / Košice-okolie

Termín konania
29.08.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
3 160,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €