Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

nástenka v mestskej knižnici

Krátky opis
Prírastkový zoznam zakúpených knižných jednotiek
Fotogaléria
Názov podujatia
Zverejnenie oznamu v mestskej knižnici

Miesto konania / kraj
Leopoldov / Hlohovec

Termín konania
24.01.2018 - 31.03.2018

Popis projektu

Po zakúpení všetkých knižných jednotiek, bol vytlačený prírastkový zoznam publikácii s informáciou o projekte, ktorý je verejne dostupný na nástenke v mestskej knižnici a môžu si ho tak prezrieť všetci návštevníci. 

Názov prímateľa
Mesto Leopoldov

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €