Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kraslice mojimi očami

Krátky opis
Dom kultúry Javorina Stará Turá organizuje 14. ročník podujatia Remeslá našich predkov, kde budem v rámci projektu Kraslice mojimi očami predvádzať výrobu kraslíc technikou oblepovania priadzou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Remeslá našich predkov 2020

Miesto konania / kraj
Stará Turá / Nové Mesto nad Váhom

Termín konania
11.09.2020

Popis projektu

V Starej Turej sa koná dňa 11.9.2020 tradičný festival Remeslá našich predkov, ktorý ponúka priestor na prezentáciu šikovnosti a zručnosti remeselníkov. Jeho návštevníci majú možnosť zoznámiť sa s rôznymi remeslami, vidieť praktické ukážky remeselných postupov, prípadne si remeslo sami vyskúšať. Pre deti sú pripravené tvorivé dielničky. O kultúrny program sa postarajú ľudová hudba Šramel, Polun a Spod Budína. 

Podujatie sa koná na Námestí slobody v Starej Turej a v dome kultúry Javorina od 10.00 do 18.00.

Názov prímateľa
Juliána Rečlová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €