Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výroba zvonov tradičnou stredovekou technológiou

Krátky opis
Malý jarmok tradičných remesiel ľudovo-umeleckých výrobcov z Košického kraja v OC Atrium Optima v Košiciach.
Fotogaléria
Názov podujatia
REMESLO Z KRAJA SVETA

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
25.08.2020

Popis projektu

Publikum sa bude mať možnosť dozvedieť technologický postup tradičnej výroby zvonov, zaujímavosti zvonolejárskeho remesla a vzhliadnuť a počuť reálne výrobky - zvony s technickým príslušenstvom.

Názov prímateľa
Róbert Slíž

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €