Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvoríme spoločne

Krátky opis
Dvojhodinové stretnutia pre seniorov v regióne Levíc zamerané na aktívne trávenie voľného času prostredníctvom rôznych zaujímavých výtvarných techník. Pod vedením odbornej lektorky, pre 15 seniorov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné kreácie

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
14.02.2018

Popis projektu

Dvojhodinový workshop určený seniorom - návštevníkom Komunitného centra Tekovské Lužany, na ktorom si pod odborným vedením ozdobia črepník na bylinky krakelovaním a lepením.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
19 000,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €