Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ZA 7 HORAMi - najväčší rozprávkový festival v prírode

Krátky opis
Rozprávková krajina na Liptove ZA 7 HORAMi je podujatie pre rodiny s deťmi, kde sa prezentujú najmä divadlá pre deti. Tretí ročník podujatia realizujeme na 5 lokalitách počas 4 dní a vystúpi 6 divadiel.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozprávková krajina na Liptove ZA 7 HORAMi

Miesto konania / kraj
Liptovský Ján / Liptovský Mikuláš

Termín konania
27.08.2020 - 30.08.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
REGION LIPTOV Oblastná organizácia cestovného ruchu

Celkový rozpočet:
6 500,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €