Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Duša dreva

Krátky opis
Výstava výrobkov z dreva vytvorených neprofesionálnym umelcom Jánom Leškom
Fotogaléria
Názov podujatia
Duša dreva - výstava výrobkov

Miesto konania / kraj
Kapušany / Prešov

Termín konania
24.08.2020 - 25.08.2020

Popis projektu

Pozývame Vás na výstavu drevených výrobkov neprofesionálneho umelca Jána Leška z Kapušian, ktorá bude sprístupnená v jeho súkromnej stálej galérii na ulici Slánska 21, Kapušany (okr. Prešov) v dňoch 24. - 25. 8. 2020 v čase od 15.00 do 18.00 hodiny.


Vytvorenie týchto výrobkov podporil z verejných zdrojov formou štipendia Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Ján Leško

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €