Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

EDUFEST 2020

Krátky opis
EDUFEST - je edukačný workshop pre začínajúcich ochotníckych umelcov na skvalitnenie tvorby hercov.
Fotogaléria
Názov podujatia
EDUFEST - Workshop

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
04.09.2020 - 06.09.2020

Popis projektu

EDUFEST - je edukačný workshop pre začínajúcich ochotníckych umelcov na skvalitnenie tvorby hercov,  tak isto ako aj prácu s hercom - herecké, pohybové, hlasové a ďalšie cvičenia, prácu s textom a dialógmi z konkrétnej divadelnej hry. Odborní lektori poskytnú svoje postrehy a vedomosti amatérskym tvorcom počas dvoch dní, čím zvýšia kvalitu amatérskeho divadla. Skúsenosti nadobudnuté počas workshopov zužitkujú neskôr pri realizácii vlastných inscenácii. Do edukačných aktivít budú zapojené deti, študenti a dospelí z ochotníckych súborov. 


Nakoľko je známe, že konkrétne samosprávy bojujú s nedostatkom financií, workshop tohto typu môže byť východiskom z tejto situácie, nakoľko sa začínajúce ochotnícke súbory začnú samostatne venovať tvorbe. OZ TisArt počíta s týmto workshopom, ako s pokračovaním dlhodobého projektu , nakoľko počet začínajúcich divadelných súborov je značný a stále rastie


Názov prímateľa
Občianske združenie TisArt

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €