Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kyjatické hračky

Krátky opis
Prezentácia výstupov projektu prostredníctvom autorskej výstavy na hrade Modrý kameň.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava Kyjatické hračky Ladislava Hedvigiho

Miesto konania / kraj
Modrý Kameň / Veľký Krtíš

Termín konania
03.09.2020 - 31.10.2020

Popis projektu

Na hrade Modrý kameň bude vystavených 80 ks kyjatických hračiek z projektu.  Zvyšných 30 ks bude slúžiť na prezentáciu vrámci podujatia DNI MAJSTROV UĽUV 2020 (5-6.9.2020), kde budem prezentovať aj technológiu výroby hračiek.

Názov prímateľa
Ladislav Hedvigi

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €