Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

AMFO Trenčianskeho kraja • 24. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografie

Krátky opis
Pozývame vás na odovzdanie ocenení zo súťaže, odborný rozborový seminár s členmi poroty a workshop spojený s prednáškou. Aktivity sa uskutočnia v rámci 24. ročníka krajskej postupovej súťaže amatérskej fotografie – AMFO Trenčianskeho kraja 2020.
Fotogaléria
Názov podujatia
AMFO Trenčianskeho kraja • 24. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografie • odborný seminár a workshop

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
26.08.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
2 500,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €