Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Záhorské osvetové stredisko v Senici - vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v roku 2020

Krátky opis
Komentované pozorovanie nočnej oblohy, pozorovanie Perzeíd, prehliadka hvezdárne.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pozorovanie Perzeíd a nočnej oblohy

Miesto konania / kraj
Sobotište / Senica

Termín konania
14.08.2020

Popis projektu

Komentované pozorovanie nočnej oblohy, pozorovanie Perzeíd, prehliadka hvezdárne.  

Podujatie sa uskutoční v priestoroch Hvezdárne v Sobotišti pod vedením lektora RNDr.  Svetozára Štefečka. Podujatie je určené pre širokú verejnosť , naprieč všetkými vekovými kategóriami si záujmom o astronómiu. 

Názov prímateľa
Záhorské osvetové stredisko v Senici

Celkový rozpočet:
6 400,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €