Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Časopis FRAKTÁL; literatúra horizontálne a vertikálne

Krátky opis
3. číslo časopisu Fraktál (2020) je na svete!
Fotogaléria
Názov podujatia
Tretie číslo časopisu Fraktál (2020)

Miesto konania / kraj
Závod / Malacky

Termín konania
01.07.2020 - 30.09.2020

Popis projektu

Tretie číslo FRAKTÁLU vychádza vo vrcholiacom lete. Prináša množstvo zaujímavých príspevkov o písaní, textoch a knihách, ale aj výtvarnom umení, geometrii a filozofii, karanténe vďaka pandémii či pohľady na aktuálne problémy súčasného sveta. Stretnete sa v ňom s laureátkou Literárnej ceny Vilenica poetkou Milou Haugovou aj nedávno zosnulým prozaikom Pavlom Vilikovským a jeho dielom. O rubriku ČÍTANIE NA LETO sa tentoraz postarali básnici a poetky z Kanárskych ostrovov vo výbere Petra Zsoldosa. Svoje nevšedné uvažovanie o niektorých básňach básnikov svetového mena v čísle dokončil Víťazoslav Hronec, rozhovory (M. Haugová, J. Sutherland-Smith, L. Kvasz, J. Štrasser) sa striedajú s literárnymi príspevkami a recenziami... 

Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
36 660,00 €

Výška podpory:
34 000,00 €