Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity nezávislého zoskupenia Med a prach v divadelnej sezóne 2020/21

Krátky opis
Vizuálne performancie koncipované ako laboratórium (nielen) umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Temná noc +/- Obrazy pre srnky v Bratislave

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
10.08.2020

Popis projektu

Vizuálne performancie koncipované ako laboratórium (nielen) umenia. Vznikali ako dve samostatné diela, ktoré ich autori postupne usporiadali do spoločného tvaru pozostávajúceho zo štyroch častí:

Záhrada 01 – Život a smrť neznámej svätice – Ars poetica – Záhrada 02.

Každé uvedenie je v niečom odlišné. Pracuje sa však s presne vymedzenými princípmi a témami. Ide o neustálu premenu, výskum, diela, ktoré je možné vidieť a počuť vždy v iných súvislostiach.

Jedno uvedenie trvá 30 minút a je určené pre úzku skupinu divákov - kapacita max 20 ľudí. Dielo sa počas večera uvedie dvakrát.


TVORIVÝ TÍM

Koncept, inštalácie: Andrej Kalinka, Juraj Poliak

Grafiky: Juraj Poliak

Hudba: Andrej Kalinka, T. L. de Victoria

Réžia: Andrej Kalinka

Účinkujú: Mária Danadová, Andrej Kalinka, Juraj Poliak

Názov prímateľa
c/LAP

Celkový rozpočet:
37 400,00 €

Výška podpory:
33 000,00 €