Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nákup kníh pre všetkých čitateľov Mestskej knižnice v Leopoldove

Krátky opis
Knihy zakúpené s podporou FPU boli zapísané do elektronického katalógu knižnice a následne vystavené v priestoroch budovy mestskej knižnice s informáciou o dotácii projektu. Tieto výstavy boli digitálne zdokumentované a uverejnené na webovom sídle mesta Leopoldov, kde sa o prebiehajúcom projekte mohla dozvedieť široká verejnosť.
Fotogaléria
Názov podujatia
Oznam na webovej stránke

Miesto konania / kraj
Leopoldov / Hlohovec

Termín konania
20.12.2017 - 31.03.2018

Popis projektu

Knihy zakúpené s podporou Fondu na podporu umenia boli označené nálepkou "Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia" a následne zapísané do elektronického katalógu. V priestoroch knižnice boli vytvorené tematické výstavy zakúpených knižných publikácii v oddeleniach krásnej literatúry pre dospelých, krásnej literatúry pre deti a mládež, náučnej literatúry pre dospelých a náučnej literatúry pre deti a mládež. Tieto výstavy boli digitálne zdokumentované na 6 snímkoch a uverejnené na webovom sídle mesta Leopoldov s nasledujúcim textom: "Vďaka projektu "Nákup kníh pre všetkých čitateľov Mestskej knižnice v Leopoldove", ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia sumou 3000,- eur a spolufinancovaním Mesta Leopoldov sumou 277,14,- eur pribudlo do mestskej knižnice 293 kusov nových kníh. Knižničný fond sa tak rozšíril o knižné novinky z oddelenia beletrie, detskej a náučnej literatúry. Veríme, že zakúpené knižné tituly uspokoja kultúrne, informačné a  vzdelávacie potreby čitateľov mestskej knižnice."

Výstavy kníh si možno prezrieť až do konca realizácie projektu, tj. do 31.3.2018. 


Názov prímateľa
Mesto Leopoldov

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €