Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Literárno-tvorivé prázdninové utorky v knižnici pre deti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Všade dobre, doma najlepšie: Bobor Karol

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
18.08.2020

Popis projektu

Bobor Karol je majster nad majstrov. Pritĺka klince, hobľuje, šmirgľuje, natiera! Navštívte ho doma, v jeho skvelej dielni! A pomôžeme mu s prácou.

Stretneme sa s deťmi 18.8.2020 o 10.00

Hosť: Veronika Hajdučíková 

Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €