Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

"BRATSTVO - Rok na dedine" - pripravované programy a činnosť FSk Raslavičan z Raslavíc

Krátky opis
Jedná sa o najúspešnejšie programové čísla FSk Raslavican, ktorými sa kolektív prezentoval na celoštátnych súťažných prehliadkach hudobného, tanečného i scénického folklóru. Všetky zaradené bloky získali najvyššie ocenenie - titul Laureát.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dbestof

Miesto konania / kraj
Raslavice / Bardejov

Termín konania
28.08.2020 - 29.08.2020

Popis projektu

Programom Dbestof sa FSk Raslavičan snaží prezentovať ako folklórne teleso so silnou takmer 90 ročnou históriou, špecifickým prístupom k interpretácii a tvorbe folklórnych obrazov. Obsah a forma predstavenia prameni z úcty k tradicii a hľadaní jej skrytého posolstva.

Názov prímateľa
Folklórna skupina RASLAVIČAN z Raslavíc o.z.

Celkový rozpočet:
15 840,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €