Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ženský a mužský tradičný odev s doplnkami z obce Príbelce

Krátky opis
výstava tradičného odevu a doplnkov
Fotogaléria
Názov podujatia
Zabudnuté krásy ľudového odevu z Príbeliec

Miesto konania / kraj
Príbelce / Veľký Krtíš

Termín konania
15.08.2020 - 22.08.2020

Popis projektu

Dňa 15.8.2020 bude otvorená výstava, kde budem prezentovať výsledky svojej činnosti - bude to ženský a mužský tradičný odev s doplnkami podľa špecifikácie uvedenej v zmluve s FPU.

Vystavovať budem dva ženské kroje (jeden súčasný a jeden "dobový" - pôjde o repliku odevu noseného v období roku 1900 v Príbelciach) a dva mužské kroje (jeden súčasný a jeden !dobový - pôjde o repliku odevu noseného v období roku 1900 v Príbelciach). Na výstave budú tiež prezentované tradičné svadobné doplnky .z obce Príbelce.

výstava potrvá do 22.8.2020

vernisáž výstavy sa uskutoční dňa 15.8.2020 o 16:00 v KD obce Príbelce za všeobecne stanovených bezpečnostných opatrení spojených s aktuálnou situáciou ohľadne ochorenia COVID-19.

Názov prímateľa
Monika Zapletalová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €