Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zlatá čižma 2020- krajská súťaž a prehliadka choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení Bratislavského kraja

Krátky opis
27. ročník celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení Jazykom tanca Bratislavský samosprávny kraj
Fotogaléria
Názov podujatia
Zlatá čižma 2020

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
26.09.2020

Popis projektu

V rámci Bratislavského samosprávneho kraja sa 26.9. 2020 v priestoroch Domu kultúry Zrkadlový háj Bratislava – Petržalka  uskutoční súťažná prehliadka choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení  pod názvom Zlatá čižma 2020.

Toto podujatie je  je určené folklórnym súborom a tanečným zoskupeniam dospelých.

  • Súťaž má tri kategórie :
  1. kategória: choreografie prezentujúce tradičnú formu folklórneho materiálu (trvanie 3 – 20 minút)
  2. kategória: tanečno-divadelné diela vychádzajúce, alebo inšpirované tradičným materiálom (3 – 20 minút)
  3. kategória: komponovaný scénický autorský program (min. 40 minút)

Súťaž sa riadi propozíciami celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky Jazykom tanca 2020

Do súťaže sa prihlásite vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra: http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky v časti „Chcem sa prihlásiť“.

Súčasťou podujatia je odborný seminár s porotou pre súťažiacich.

Podujatie je verejné s voľným vstupom, Vy – milovníci folklóru, ste  srdečne pozvaní ( s podmienkou splnenia všetkých daných požiadaviek v súvislosti so situáciou okolo corona vírusu- aktuálne podrobnosti a požiadavky zašleme s pozvánkou.).

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Celkový rozpočet:
3 950,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €