Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Teatro Tatro - 30 rokov

Krátky opis
Klasická rozprávka v neklasickom spracovaní.
Fotogaléria
Názov podujatia
Červená čiapočka

Miesto konania / kraj
Kremnica / Žiar nad Hronom

Termín konania
15.08.2020

Popis projektu

Divadelné predstavenie Červená čiapočka sa odohrá v príjemnom prostredí Zechenterovej záhrady v Kremnici a pod stanom!!
Odohrajú sa dve predstavenia, pozor však, kapacita na jedno predstavenie je obmedzená na 70 miest.

Červená čiapočka je jednou z najznámejších svetových rozprávok a straší deti už viac ako dvesto rokov. Počas našho predstavenia sa diváci ocitnú v divokom svete rozprávok, v nudnom lese plnom nudných zvieratiek, ale aj vo svete kde áno nie je vždy áno a nie nemusí byť nie. A mucha nemusí byť mucha.

Scéna, kostýmy, masky, bábky: Karel Czech
Hudba: skupina Čičiriho banda
Dramaturgia a dramatizácia: kolektív
Réžia: Šimon Spišák

Hrajú: Andrea Ballayová, Lucia Korená, Agáta Spišáková, Ľuba Dušanicová, Martin Nahálka

Light design: Karel Czech, Ivan Vnuk

vstupné: 6€

Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/fondnapodporuumenia/" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Združenie TEATRO TATRO

Celkový rozpočet:
14 250,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €