Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácia ľudových tradícií a folklóru - ženská spevácka skupina HOLEŠKA

Krátky opis
Prezentácia ženskej speváckej skupiny Holeška v rámci podujatia Historická žatva LUBINA - KOPCOVÉ
Fotogaléria
Názov podujatia
Historická žatva Lubina - Kopcové 2020 - 4. ročník

Miesto konania / kraj
Lubina / Nové Mesto nad Váhom

Termín konania
08.08.2020

Popis projektu

4. ročník podujatia HISTORICKÁ ŽATVA  - Ukážky spracovania obilia na rôznych historických strojoch, skvelá zábava pri ľudovej hudbe, vystúpenie ženskej speváckej skupiny Holeška z Prašníka , jazda na konskom záprahu a výborné občerstvenie v kopaničiarskom štýle

Názov prímateľa
Obec Prašník

Celkový rozpočet:
3 740,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €