Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Podpora čítania, propagácia literatúry
Fotogaléria
Názov podujatia
Literatúra v Radnici: Anasoft litera

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
03.08.2020

Popis projektu

Tradičné posedenie s Literatúrou v pezinskej Radnici.


O literatúre s finalistami Anasoft litera, Katarínou Kucbelovou a Silvestrom Lavríkom sa porozprávame v príjemnom prostredí café and wine bar Radnica, pri pohári vína, alebo domácej limonády.

moderuje: Veronika Šikulová

Miesto konania: Radnica - café and wine bar, Štefánikova 1, Pezinok

Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €