Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Trikrát za ľudovou kultúrou

Krátky opis
Workshop (nielen) pre deti, kde sa zábavnou formou dozvedia o tradičnej ľudovej kultúre regiónov, ktoré FS Žito predstaví v rámci celovečerného programu Návrat ku koreňom. Podujatie je súčasťou projektu Trikrát za ľudovou kultúrou. Vstup voľný.
Fotogaléria
Názov podujatia
Starká, ako to bolo?

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
23.08.2020

Popis projektu

Workshop (nielen) pre deti, kde sa zábavnou formou dozvedia o tradičnej ľudovej kultúre regiónov, ktoré FS Žito predstaví v rámci celovečerného programu Návrat ku koreňom.  Podujatie je súčasťou projektu Trikrát za ľudovou kultúrou a bude sa konať 23. augusta popoludní od 14:00 do 18:00 na terase Kursalonu (Beethovenova 5, Piešťany). Viac informácií na" target="_blank">https://www.facebook.com/fszito/photos/rpp.244508699065523/1621923874657325/?type=3&theater">na facebooku FS Žito.

Názov prímateľa
Folklórny súbor Žito

Celkový rozpočet:
27 285,00 €

Výška podpory:
23 500,00 €